Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Светски Ден На Животните Сочувство Негува Клучни Ѓердан Приврзок Послужавник Украсени Синџир

Светски Ден На Животните Сочувство Негува Клучни Ѓердан Приврзок Послужавник Украсени Синџир

DEN 431.84
 

Достапно.
Од стока

Големина : Должина На Клучот : 9 см / 3,5 инчи;дијаметар На Нафора : 2,5 см / 1 инч;должина На Синџирот : 50 см / 19,7 инчи класификација : Карактеристика На Клучот Ѓердан : - Послужавниците се направени од силна метална легура, нема да се свиткаат. Прекрасни послужавници Во ретро стил Водат, никел и без кадмиум.- Клучниот ѓердан е добар подарок за да изразите дека секогаш сте тука за неа. Почетниот ѓердан ќе направи одличен додаток и ќе даде комплимент за секој стил и пригода. - Дојде спакувани убаво, и со подарок кутија да го задржи во за безбедно чување кога патуваат или чување!Материјал : Количина На Метален Пакет : Клучен ѓердан€1 овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Светски Ден На Животните Сочувство Негува Клучни Ѓердан Приврзок Послужавник Украсени Синџир.

За производот

Купувачите избираат и