Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Добро Ткаени Медисон Шаг Козумел Модерна Граница Марсала Дебела Бушава 6'7 9'10 Област Килим

Добро Ткаени Медисон Шаг Козумел Модерна Граница Марсала Дебела Бушава 6'7 9'10 Област Килим

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Колекцијата Медисон Шаг комбинира мек, кадифен куп со издржливост и разумни цени. Полипропиленските влакна даваат куп 1" кој е отпорен на дамки и не фрла или бледне со текот на времето. Подлогата од 100% јута е безбедна за дрвени подови и сите четири страни на тепихот се подредени за подобрена издржливост. Големата вредност за цената значи дека плаќате помалку и го одржувате вашиот килим подолго, а разновидните шарени и обични стилови ја прават оваа колекција совршена за секој модерен простор. 1 " дебели, барака-слободен бушава предиво. Изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропилен). Издржлив и лесен за чистење.

За производот

Купувачите избираат и