Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Потекло на бајонета: Сереза И Изгубениот Демон

Потекло на бајонета: Сереза И Изгубениот Демон

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Некогаш, имаше една млада вештерка По име Сереза.. Долго пред овој приправник на темните уметности да се нарече Бајонета, таа направи судбоносно патување во забранетата Шума Авалон. Покрај Неа беше И Чешир, нејзиниот прв демон, кој ја поседува полнетата играчка на Сереза. Играјте како и Цереза и Чешир и пребарувајте низ предавничката шума за да ја барате моќта да ја спасите мајката на Сереза. Контролирајте ги И Чешир и Сереза за да решите загатки И да ги одбраните непријателите секоја добра приказна има лекција за тимска работа, нели? Во оваа приказна, Сереза и Чешир ги координираат своите напори за борба против самовилите и решавање загатки. Користете го левиот контролер За Радост за да ја преместите Цереза и да ги поврзете непријателите со нејзината магија. Со вистинскиот контролер За Радост, преместете Го Чешир во режење и газење на непријателите. Свртете ги страниците од приказната На Сереза додека ја истражувате волшебната, инспирирана Од приказни Шумата Авалон Авалон Е исто толку убава колку и ѕверска. Секоја нова област изгледа како да е внимателно насликана рачно. Целосно раскажаните сцени со приказни се раскажуваат преку живописно илустрираните страници на книгата со приказни. Бидете сигурни да застанете и да ги помирисате розите во овој чуден свет, но не застанувајте премногу долго—шумата има вкус за изгубени вештерки. Некогаш, имаше една млада вештерка По име Сереза.. Свртете ги страниците од приказната На Сереза додека ја истражувате волшебната Авалонска Шума инспирирана од приказни. Контролирајте ги И Чешир и Сереза за да решите загатки и да ги одбраните непријателите.

За производот

Купувачите избираат и