Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Logitech Мобилни Bluetooth Безжични Стерео Звучник, Сина

Logitech Мобилни Bluetooth Безжични Стерео Звучник, Сина

DEN 575.84
 

Достапно.
Од стока

Опис : ЗВУЧНИК Бт X300 Bluetooth СИНО Клучни Карактеристики и Придобивки : Дизајниран За перформансиинженерирани за звук со широк опсег, драјверите се уникатно под агол за поширок спектар на звук. Поврзете го вашиот паметен телефон или таблет за искуство со мобилен театар. Безжична слободанема жици, нема пристаништа, нема грижи. Земете ја вашата музика насекаде. Безжично поврзете се и играјте до 30 стапки подалеку. Повици + Контролповрзете се веднаш. Прилагодете ја јачината на звукот и управувајте со телефонските повици со допир на прст. Моќен звуковој изненадувачки моќен мобилен звучник обезбедува длабок, прецизен одговор на басот и детален звук од среден и висок опсег. Продолжете да играте уживајте во неколку часа континуирана игра без полнење. Наполнете ја вградената литиум-јонска батерија со практичноста на вклучениот микро-УСБ-кабел и продолжете да танцувате.

За производот

Купувачите избираат и