Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Принстон Четка Бамбус Четка, 8

Принстон Четка Бамбус Четка, 8

DEN 266.56
 

Достапно.
Од стока

Идеална за употреба Со суми мастила, мастила за цртање и акварели, оваа четка од бамбус е одлична за создавање на различни интересни потези со четки. Идеален е и за боење и цртање карактер. Издржливи, природни влакна, вистинска бамбусова рачка, Практична крајна јамка за складирање.

За производот

Купувачите избираат и