Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Граѓански Машки Еко-Погон Нараквица Од Нерѓосувачки Челик Часовник БЈ6530-54Л

Граѓански Машки Еко-Погон Нараквица Од Нерѓосувачки Челик Часовник БЈ6530-54Л

DEN 553.44
 

Достапно.
Од стока

Сино бирање подобрено со скелетни раце со сребрен тон. Сребрен тон нерѓосувачки челик случај со сребрен тон нерѓосувачки челик бенд. Еко-Возење движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Преклопете Со Затворач За Безбедносно Ослободување. Зашрафете Ја круната. Големина на куќиштето 41 мм х 9,6 мм.бенд 21 мм х долг. Граѓанин BJ6530 - 54l Еко-Диск Часовник. Часовници. Граѓански Калибар Еко-Диск Е031. Еко-Возење. Унисекс, Возрасни.

За производот

Купувачите избираат и