Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Scosche GPS ПОРТ USB Автомобил Полнач ЗА GPS

Scosche GPS ПОРТ USB Автомобил Полнач ЗА GPS

DEN 184.00
 

Достапно.
Од стока

Овој USB полнач СО две порти од Scosche GPS е совршен додаток за вашиот систем за навигација. Овој систем има ДВОЈНИ USB порти од 7,5 вати за да може да полни два GPS уреди одеднаш. Вклучува USB, микро USB и 90-степен мини USB адаптер. Пристаништето свети така што е лесно да се најде во мракот. Компатибилен Со Гармин, Томтом, Магелан и многу повеќе. Доаѓа со кабел од три метри. ДВОЈНИТЕ USB порти од 7,5 вати полнат два уреди одеднаш. Вклучува USB, микро USB и 90-степен мини USB адаптер. Кабел од три метри. Лесно за наоѓање пристаниште свети.

За производот

Купувачите избираат и