Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Spongebob SquarePants Машки платно се лизгаат на чевли

Spongebob SquarePants Машки платно се лизгаат на чевли

DEN 400.00
 

Достапно.
Од стока

Подготвени сте! Омилениот граѓанин на Бикини дното е прикажан на овие машки чевли со платно со лесен стил на лизгање. Совршено за излети за викенд и пошироко, овие машки чевли се истакнуваат со детали за привлечни карактери и го комплетираат лежениот, обичен изглед. Само лизгајте ги и одете! Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : тркалезна пети; Детализирање на карактерот. © Виаком, сите права се задржани. Машки Spongebob Square Pants се лизгаат чевли за платно.

За производот

Купувачите избираат и