Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Глам модна продавница пудлица убавина и модна графичка уметност металик злато врамена уметничка печатена wallидна уметност

Глам модна продавница пудлица убавина и модна графичка уметност металик злато врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : продавница, личност, куче, кучешка, домашно милениче, цицачи, животно, силуета, зграда, архитектура, приказ на прозорецот, продавница, мода, глам . Дизајн од Медлин Блејк. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

За производот

Купувачите избираат и