Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Thetford Aquamax® Лето Cypress Кт Фрлања Држи Резервоарот Третман

Thetford Aquamax® Лето Cypress Кт Фрлања Држи Резервоарот Третман

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Thetford Aquamax® Летен Чемпрес 16 кт Фрлања е третман на резервоарот за држење формулиран за неутрализирање на мирисите. Тројната комбинација на enими, го забрзува варењето на отпадот, спречувајќи натрупување, затнување и таложење на остатоци од резервоарот. Летниот Чемпрес Е Без Формалдехид и Бронопол, што го прави кампување, Марина и септички систем пријателски. Aquamax® доаѓа во удобни мешунки за паѓање - 1 мешунка третира резервоар од 40 литри. Третманот на резервоарот за држење троен enим ги неутрализира мирисите на резервоарот за отпад. Кампот И Марина во согласност-нема Формалдехид, Нема Бронопол. Безбедно за СИТЕ Р. в.и брод држи тенкови. Лесен систем за дозирање : 1 капка во мешунка третира резервоар за држење од 40 литри. Го разградува отпадот и спречува затнување и таложење на остатоци. Корисните пробиотици и бактерии го прават безбеден за септичките системи. Во согласност со сите прописи. Свежиот Летен Мирис на Чемпрес помага во елиминирање на мирисите. Нетоксична зелена боја.

За производот

Купувачите избираат и