Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Натопи Боја Наса Преоптоварена Апстрактна Волна Површина Килим, Сина Слонова Коска, 8' 10'

Натопи Боја Наса Преоптоварена Апстрактна Волна Површина Килим, Сина Слонова Коска, 8' 10'

DEN 551.68
 

Достапно.
Од стока

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. 100% Волна Куп. Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните. Боја : Сина/Слонова Коска. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Класичните мотиви, преплавени со живописни дво-обоени бои, се оживуваат со органска енергија совршено прилагодена на денешните преференции за декор на колковите во секој килим во оваа возвишена колекција. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Уметноста со акварел и бујните текстури стануваат моден декор во впечатливата област килими пронајдени во Колекцијата За Боја На Натопи. Достапно во повеќе бои и големини. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Стилски додаток за секоја соба. Акварел Килим Уметност. Рака Тафтувана Во Индија. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Висина на купот : 0,25 инчи.

За производот

Купувачите избираат и