Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Рамен црн циркониумски прстен со симбол на бесконечност анодизиран во сина боја

Рамен црн циркониумски прстен со симбол на бесконечност анодизиран во сина боја

DEN 639.68
 

Достапно.
Од стока

Овој уникатен бесконечен црн циркониум прстен е анодизиран сина и е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергичен. Оваа ставка има вклопување во луксузна удобност. 8мм рамен црн циркониумски прстен со бесконечен симбол анодизиран во сина боја : овој уникатен сино анодизиран црн циркониум бесконечен прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергичен. Се одликува со гравиран/мелен дизајн на бесконечност. Делукс удобност одговара за дополнителна удобност на носителот. Обичај направено за вас од стручни занаетчии за накит.

За производот

Купувачите избираат и