Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Scrubstar Женски Антимикробни Премиум Перформанси Тонски Контраст V - Вратот Чистење Врвот

Scrubstar Женски Антимикробни Премиум Перформанси Тонски Контраст V - Вратот Чистење Врвот

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Бидете во тренд дури и додека сте на должност Со Врвот За Чистење На Перформансите На Scrub Star, со антимикробна технологија PROTX2, намалување на мирисот, ткаенина. 2 пространи предни џебови за лепенки и 2 помошни џебови го прават носењето на најважните работи за време на вашата смена ветре додека специјалните странични отвори овозможуваат дополнително лесно движење. Побарајте ги координативните панталони за да ја комплетирате облеката! Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5 "10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина : М. Опуштено вклопување. В-вратот. 2 простран џеб за лепенка, 1 мрежен џеб за комунални услуги и 1 џеб за комунални услуги со патент. Странични отвори за лесно вклопување и движење. Мазно чувство со удобно 4-насочно истегнување. ПРОТКС2 антимикробно, намалување на мирисот, ткаенина со контрола на влага. 90% Полиестер/10% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Чистење Врвот За Жени Од Scrubstar.

За производот

Купувачите избираат и