Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Новограц Булсеј Син Килим, СИНА

Новограц Булсеј Син Килим, СИНА

DEN 1185.28
 

Достапно.
Од стока

Карактеристики : - Материјал : 100% полиестер плие. - Овој тафтуван килим создава ретро бушав изглед и чувство со долг удобен куп. - Супер мек полиестер е издржлив и удобен. Техника : - Тафтувана. Примарна Боја : - Сина. Тип На Подлога : - памук. Материјал : - Синтетички. Нега на производот : - избришете ја со сува крпа. Се препорачува професионално чистење. Лиценциран Производ : - Да. Тип На Производ : - Површина Килим. Детали За Материјалот : - Полиестер. Димензии : Големина На Килим 2 'х 3' - Висина На Купот : -1". Големина На килим 2 'х 3' - Вкупна Тежина На Производот : -1,5 фунти. Тркач Со Големина на Килим 2 '3" х 7 '6" - Вкупна Тежина На Производот : -4,22 фунти. Гаранција : Гаранција На Производот : -30 Дена. Материјал : 100% полиестер плие. Овој тафтуван килим создава ретро бушав изглед и чувство со долг удобен куп. Супер мек полиестер е издржлив и удобен. Техника : Тафтувана. Примарна Боја : Сина. Тип На Подлога : памук. Материјал : Синтетички. Нега на производот : избришете ја со сува крпа. Се препорачува професионално чистење. Лиценциран Производ : Да. Тип На Производ : Површина Килим. Детали За Материјалот : Полиестер. Димензии големина 2 'х 3' Висина На Купот : 1". Вкупна Тежина На Производот : 1,5 килограми. Тркач Со Големина на килим 2 ' 3 "х 7' 6 " Вкупна Тежина На Производот : 4,22 фунти. Гаранција< Гаранција За Производот : 30 Дена.

За производот

Купувачите избираат и