Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Моќ Стоп Предниот Пар На Дупчат И Дупчиња Кочница Ротори JBR1584XPR

Моќ Стоп Предниот Пар На Дупчат И Дупчиња Кочница Ротори JBR1584XPR

DEN 4124.48
 

Достапно.
Од стока

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // овие ротори За замена На сопирачките за Напојување се дупчат за максимално ладење и имаат слотови за бришење гас и прашина. Цинк позлата овозможува заштита од ' рѓа и подолг век на траење на роторот. Директно ое одговара и ване брои, така што нема потребни модификации! Моќ Стоп Пар На Дупчат ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ-V 2019-2016.

За производот

Купувачите избираат и