Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кенет Џејмс Геометриски Јута Злато Четворка Позадина

Кенет Џејмс Геометриски Јута Злато Четворка Позадина

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Модерен пристап кон четириаголна позадина. Овој шик дизајн има ткаена позадина што му дава талент на плажа. Златните акценти и лесниот принт го комплетираат изгледот. Непастиран материјал обложен со акрилик; 21-во повторување, директно совпаѓање; Се Пере и се соблекува; 20,5-во ролна долга 33 стапки; Покрива околу 56,4 квадратни метри.

За производот

Купувачите избираат и