Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фиоки Странични Заклучување Поднесување Кабинет, Сива

Фиоки Странични Заклучување Поднесување Кабинет, Сива

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

36" широката странична датотека со прилагодливо складирање на полиците одговара на истата висина како страничните датотеки со пет фиоки од серијата ХОН 700. Дното два отвори држат датотеки додека остатокот од куќиштето нуди полици за складирање со две врати со шарки. Внатрешна висина на случајот за складирање мерки 36-1/4". Областа за складирање вклучува две полици кои се прилагодливи во 2" чекори. Долните полици прифаќаат два реда врзива со три прстени. Отворање на врвот полица мерки 10-1/4". Повлекува вратата натпревар странична фиока датотека повлекува. Датотека Кабинети И Додатоци. Греј.

За производот

Купувачите избираат и