Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гомели Жените Рамен Сандала Лизга На Сандали Удобност Лето Чевли Дише Повик Чевли Жени Дами Станови Сива 9

Гомели Жените Рамен Сандала Лизга На Сандали Удобност Лето Чевли Дише Повик Чевли Жени Дами Станови Сива 9

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Издржлив Ѓон : рамните сандали се изработени од квалитетна гума.Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Рамни Сандали, Летни Сандали, Сандали На Плажа, Обични Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : Кафеава, Розова, Црна, Сива(По Избор)Големина : САД 6, САД 6. Одлично Вклопување : Женски рамни сандали со затворање на горниот и еластичниот заден ремен со две ленти за да ги држите стапалата до ѓонот што е сигурен и цврсто прицврстен. Погоден за многу прилики : Нашите сандали не само што се многу удобни, туку и модерни и можат да се совпаднат со речиси секој стил. Женските рамни сандали обезбедуваат најудобно искуство за вашите стапала. Погоден за прошетки на отворено, забава, концерти, одмор, забави, работа, свадби и плажи или други прилики за одмор. Гумениот ѓон е флексибилен, издржлив и лесен за ставање и полетување, обезбедувајќи одлична поддршка и удобност без да се чувствувате тешки. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам.5, САД 7, САД 7. Жени рамни сандали, едноставен дво-бенд горен, модерен и роман, покажувајќи темперамент.

За производот

Купувачите избираат и