Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ореал Париз Веѓа Стилист Дефинитивен Водоотпорен Механички Молив За Веѓи, Темна Бринета

Ореал Париз Веѓа Стилист Дефинитивен Водоотпорен Механички Молив За Веѓи, Темна Бринета

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Лореал Париз Стилистот За Веѓи Дефинира Водоотпорен Механички Молив за Веѓи, Темна Бринета, Дефинирач На Стилисти за Веѓи ја олеснува уметноста на веѓата. Обликувајте веѓи со овој ултра фин врв молив за веѓи-совршена алатка за цртање ситни влакна на веѓите и обликување на веѓите за водоотпорен, добро дефиниран изглед. Механичкиот молив за веѓи што се повлекува со четка за калеми се користи за чешлање и мешање на совршената веѓа.Пакувањето Може Да Варира. Она што го добивате можеби не е она што се рефлектира на страницата. Лореал Париз Стилист За Веѓи Дефинитивен Водоотпорен Механички Молив За Веѓи, Темно Бринета ултра-фин врв водоотпорен механички молив за веѓи доаѓа со спули. Молив за веѓи привлекува мали влакна на веѓите. Прецизно ја дефинира формата на веѓите на очите. Веѓа Стилист Дефинитивен Водоотпорен Механички Молив За Веѓи со мека макара лесно се меша. Механички и повлекувачки молив со четка за макара се користи за чешлање и мешање на совршената веѓа.

За производот

Купувачите избираат и