Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гул - Маска За Плашило - Една Големина

Гул - Маска За Плашило - Една Големина

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Морис е Клиент на ѕвездите. Ние сме добро познати по нивниот уникатен живот како маскота и костими за животни, костумите морис горила ги користеа буквално стотици волшебници, ТВ емисии и во многу играни филмови. Ние обезбедуваме атрактивни Носии кои се многу удобни со високи стандарди. Можеме да ги однесеме сите во светот на имагинацијата каде што патуваат со своите ѕвезди. Ужасна маска со мотив на страшило што сигурно ќе го исплаши викањето од оној што ве гледа во неа. 100% латекс маска со парчиња материјал сличен на сено прикачен. Целосна маска над главата. Една големина одговара на повеќето возрасни. Карактеристики маска за нега на бебиња-СКУ : Мц767760 Маска За Плашило За Возрасни Додаток За Ноќта на Вештерките : Додаток За Ноќта на Вештерките За Возрасни За Возрасни. Реални и детални. 1 големина одговара на сите. Латекс.

За производот

Купувачите избираат и