Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
RCM35717800, Ez-Mi Диспензерот Систем, Секој, Бела

RCM35717800, Ez-Mi Диспензерот Систем, Секој, Бела

DEN 159.68
 

Достапно.
Од стока

Диспензерот EZ-Mix е едноставен, одржлив систем за издавање на производи за одржување на објектот. Пренослив е и лесен за употреба. Брзо поврзете се со секое водоснабдување и лесно издавајте одржливи производи за чистење и санитација во шишиња или кофи. Нема да мора да се занимавате со мерење, мешање или погодување. Нема да мора да се занимавате со гломазни диспензери поставени на ѕид што може да го забават чистењето.Рмц ЕЗ-Микс Диспензерот Систем, 1 Секој (Количина) Лесно издавање за повеќе средства за чистење. Пренослив. Лесен за поврзување и употреба. Работи со сите ПРОИЗВОДИ НА ЕЗ-Микс.

За производот

Купувачите избираат и