Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Милнер Колекција Четка Никел Замав Рака Ѕид Светлина

Милнер Колекција Четка Никел Замав Рака Ѕид Светлина

DEN 1359.84
 

Достапно.
Од стока

Доживејте ја утешната блискост на класичните компоненти на овој ѕиден држач. Гушкајте се во кревет со добра книга и топла шолја чај бидејќи четканата рака за замавнување на никелот на светлосниот апарат ви ја обезбедува флексибилноста на осветлувањето што ви е потребна за да одговара на вашиот животен стил. Остра, јасна стаклена нијанса е во контраст со индустриската задна плоча. Доживејте ја утешната блискост на класичните компоненти на овој ѕиден држач. Гушкајте се во кревет со добра книга и топла шолја чај бидејќи четканата рака за замавнување на никелот на светлосниот апарат ви ја обезбедува флексибилноста на осветлувањето што ви е потребна за да одговара на вашиот животен стил. Мазно едноставно копче служи како ротирачки прекинувач за вклучување/исклучување на светилката. Идеален за секоја спална соба, дневна соба или дневна соба. Совршен за модерни, фарма, крајбрежни или современи поставки. Мери ширина од 5,62 инчи со висина од 9 инчи. Користи една средна основна сијалица што се продава одделно (60 W MAX - LED ИЛИ блескаво). Може да биде целосно затемнет со светилки што се затемнуваат. Вклучува инструкции за инсталација и хардвер за монтирање. Производите За Осветлување на напредокот се дизајнирани за исклучителен квалитет, сигурност и функционалност. Гаранција : Нашата 1-годишна Ограничена Гаранција го гарантира вашето целосно задоволство од купувањето и вклучува професионална поддршка за услуги на клиентите по продажбата.

За производот

Купувачите избираат и