Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Аква Живот Свитлив Аквариум Меур-Воздушен Дифузор и Меур за Резервоари За Риби-12 Должина

Аква Живот Свитлив Аквариум Меур-Воздушен Дифузор и Меур за Резервоари За Риби-12 Должина

DEN 111.84
 

Достапно.
Од стока

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.НЕПРЕКИНАТО ОД МЕУРЧИЊА : Нашиот ндбл куриум Меур Wlls mk за грет wy да ерте оксигенте r риба tnk! Wtch s меур произведува stedy поток на меурчиња! вие сте сфе за слатки sltwter tnks!ПОДАТЛИВ, ПОРОЗЕН,ПОНДЕРИРАН : se Куриум Меур Wlls nd во согласност со њујорк spe, ќе sty постави т дното на r риба tnk. За esици или за удобност на спц, јн го закопа нет грвел или или куриум супстрати.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : se Меурчиња Wlls повторно не се наменети за намалување на големината. Ние препорачуваме nd м во spe тркалезна куриум декор.МЕРЕЊА : Должина На Преклопување = 12"ПРОДАВНИЦА ЗА ПОТРЕБИТЕ НА АДВОКАТ Р МИЛЕНИЧЕ : е дистрибутер на мнуфктур на врвни квалитетни материјали за миленичиња, кои се специјализирани за создавање производи за миленичиња за нимлс, и двајцата грет смл. Аква Живот Свитлив Аквариум Меур-Воздушен Дифузор и Меур за Резервоари За Риби – 12" Должина.

За производот

Купувачите избираат и