Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Компас Перница Беж Злато

Компас Перница Беж Злато

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Сафавиех Компас Перница Беж / Злато не сите кои талкаат се изгубени,и Оваа Компас Перница убаво го отелотворува духот на патникот. Вкрстените стрели и златниот фонт го осветлуваат секој простор, а мекиот 100% памучен капак обезбедува трајна удобност и јасност во дизајнот.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Вклучува 18 во. х 18 во. Перница. Беж/Златна перница за стилски додаток. Материјал : 100% Памук. Заден Капак : Цврст. Затворање : Патент. Вметни : Поли. Една Перница. Само Суво Чисто. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом . Не е потребно собрание . Додатоци во животниот стил(и) сликата не е вклучена . Одрекување : Перниците имаат тенденција да се израмнуваат за време на транзитот, но овие совети треба да ви помогнат брзо да ја внесете таа перница во нејзината најмека форма! . Откако ќе се распакува, нежно замесете ја перницата за да помогне во олабавување на влакната. Фрлете ја перницата во фен на ниско опаѓање. Најважниот совет е да вклучите чорап полнет со тениско топче што ќе помогне да се "победи" перницата во нејзината мека форма. Извадете го од машината за сушење и гордо прикажете го вашето ново парче уметност на каучот! . Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува.

За производот

Купувачите избираат и