Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кејт и Лорел Клеј сет на модерен глам керамички рамки за слики за фотографии, бело и злато

Кејт и Лорел Клеј сет на модерен глам керамички рамки за слики за фотографии, бело и злато

DEN 447.68
 

Достапно.
Од стока

Фатете ги вашите негувани фотографии од семејство, пријатели и специјални прилики со сет од 4 прекрасни рамки за керамички слики. Комплетот за керамички слики на Кејт и Лорел Клејтон, отелотворува мек изглед со својата античка бела керамичка рамка подобрена со гламурозниот изглед на златните детали. Со оваа колекција на рамки, персонализирајте го прикажувањето на фотографии за да одговараат на вашиот простор и стил со користење на нив во кластер заедно или со попрскување на нив индивидуално низ вашиот дом. Рамките можат да презентираат фотографии портрет или стил на пејзаж и да организираат или на таблета со готова употреба на задниот дел или да се монтираат безбедно на wallидот со металните закачалки за wallидот Д-прстен, кои доаѓаат прикачени на грбот. Овие прекрасни рамки се посебен начин за чест на оние омилени спомени во вашиот дом или канцеларија. Секоја рамка има една 4x6 фотографија. Покажете 4 од вашите најдобри 4x6 фотографии во прекрасен стил со комплетот за рамки за слики на Клејтон. Привлечниот финиш ќе ги истакне и фотографиите во боја или б/w убаво создавајќи атрактивна колекција на вашите омилени. Нежните, заоблени рабови во комбинација со меката бела завршница на керамичкиот профил што е засилен со златни детали со висок сјај, носи класичен модерно-глам стил на вашите аранжмани за фотографии. Димензиите на надворешната рамка се 5,75 x 7,75 инчи. Прегрнете ги вашите спомени и додадете интерес на wallид или таблета во вашиот дом. Секоја рамка има и лежиште за десктоп дисплеј и прикачени метални закачалки за wallидови Д-прстен за монтирање на wallидот во стилот на галеријата. Дизајнот на задниот дел ви овозможува да ги презентирате вашите аранжмани за фотографии хоризонтално или вертикално. Овој прекрасно изработен, вистински керамички рамка сет не само што има здрав, бучен профил, туку и траен грб покриен во меко, црно чувство што само додава на радосен изглед. Табовите од задниот дел се лесно отворање за да можете да разменувате слики без проблеми и вашите фотографии ќе бидат заштитени со стаклото за квалитет на фотографијата што е во секое отворање.

За производот

Купувачите избираат и