Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 640.00
 

Достапно.
Од стока

Изгледот на резолуцијата што можете да го однесете во градот, Есамај од Бринли Ко. Две тони акцент на телето и квадратниот пети му дава на овој чиз на коленото модерен допир. Овој дизајн на веганска кожа е завршена со поддршка од 4 мм удобна пена ™ insole и лесен запис за патент. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 14 3/4 инчи. Врвен обем : 15 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и