Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Жени & Плус Отворени Предни Плетени Џебови Со Долги Ракави Џемпер Кардиган

Жени & Плус Отворени Предни Плетени Џебови Со Долги Ракави Џемпер Кардиган

DEN 399.84
 

Достапно.
Од стока

Тип На Големина : Достапни Се Жени И Плус Големини Содржина На Материјал : 92% Памук, 8% Спандекласични Меки И Свилени Кардигани Ве Одржуваат Топло Во Текот На Целата Студена Сезона Долго Со Стилови И Елеганција. Работи Одлично за Канцеларии и забави и пообични прилики.МЕРЕЊЕС - Рамо : 13.25 инчи. / Градите : 34во. / Должина : 24.75 во. / Должина на ракавот : 23.25 инчи. М-Рамо : 13.5 во. / Градите : 36 во. / Должина : 25.25 во. / Должина на ракавот : 24во.Л-Рамо : 14во. / Градите : 37 во. / Должина : 26ин. / Должина на ракавот : 24во.XL-Рамо : 14.75 во. / Градите : 38 во. / Должина : 26.75 во. / Должина на ракавот : 24.5 во.1 XL (ПЛУС) - Рамо : 15.25 во. / Градите : 39 во. / Должина : 27.5 во. / Должина на ракавот : 24.5 во.2 XL-Рамо : 15.5 во. / Градите : 40.5 во. / Должина : 27.5 во. / Должина на ракавот : 24.25 инчи.3 XL-Рамо : 15.75 во. / Градите : 42во. / Должина : 27.75 во. / Должина на ракавот : 25.25 инчи. ИСТЕГНУВАЊЕ И КОНФОРТ-Изработен Од мека, растеглива вискоза и најлон, овој цврст плетен отворен преден кардиган е неверојатно удобен, но стилски и за секојдневни и за свечени настани!. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ-Материјали : 70% Вискоза / 30% Најлон. ЕЛЕГАНТЕН И ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН-Совршен За дополнување на секоја облека или фустан, со лесна за усогласување на која било сорта на бои. КАРАКТЕРИСТИКИ-Долг ракав/ Отворени предни/ Предни џебови/ вафли плетени бохо џемпер кардиган. ПРИЛИКИ-Секојдневен живот/ Лесно носење/ Училиште/ Работа/ Одмор/ Датум/ секојдневни прилики.

За производот

Купувачите избираат и