Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Песок глувчето Агол Мачка Шкурка Листови, ронки, 4 пакет

Песок глувчето Агол Мачка Шкурка Листови, ронки, 4 пакет

DEN 143.84
 

Достапно.
Од стока

Кубитронски минерал за брусење со високи перформанси. Тешката поддршка се спротивставува на кинење. Конструкција отпорна на затнување. Системот за прицврстување на кука и Јамка обезбедува брзи и лесни промени на дискот. 4 пакет одговара на сите 3-3/4" х 5-1/4 " глувчето сандерс.Nullnulldetail SUNDPAPERMOUSE - КУКА И LOOPCUBITRON"SANDBLASTER"Гриз=120 Глувчето Sandppr 120g Cd4.

За производот

Купувачите избираат и