Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вивиањо ХД Машки Палта И Јакни Царинење Машка Мода Секојдневен Контраст На Есенска И Зимска Боја Со Дебела Качулка Памучна Јакна Враќање Небесно Сина

Вивиањо ХД Машки Палта И Јакни Царинење Машка Мода Секојдневен Контраст На Есенска И Зимска Боја Со Дебела Качулка Памучна Јакна

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Машка Мода Секојдневна Есенска И Зимска Боја Контраст Со Дебела Качулка Памучна Јакна карактеристики : 1.Машинско Перење.2. ДОБРО ИЗРАБОТЕНИ машки Задебелени Јакни користат цврсти стапчиња, цврсти копчиња, нехемиски вкус.3.ПОВОД-Јакна Со Жан со долг ракав е совршена за плажа, лов, риболов, кампување, пешачење, работа, пешачење, активности на отворено, лизгање.4.СТИЛСКИ-јакна отпорна на ветер во овој стил е совршена облека за начин на живот за мажи или тинејџери. Одлично е со фармерки, шорцеви, спортски панталони, враќање на училиште, работна облека, опрема за дожд или снег. 5.КЛАСИЧЕН ФИТ И РАЗНОВРСЕН СТИЛ : Згусната јакна погоден е за пешачење,патување,возење,возење,пешачење,секојдневни и други спортови во зима. може да се носат со различни тимови.Сезона : length/Зима Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : 90% должина на памучни Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машки Капут ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 124см/48.82 "Рамо : 50см/19.69" Ракав : 67.5 см/26.57 "Должина : 51см/20.08" Машки Палта И Јакни Клиренс Машка Мода Обична Есенска И Зимска Боја Контраст Со Дебела Качулка Памучна Јакна. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Јакна е со добар квалитет и штити од силен студ. Може да се истроши во многу прилики.

За производот

Купувачите избираат и