Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дизни Цум Цум Мини, Олаф И Прасе Мини Фигури, Пакет

Дизни Цум Цум Мини, Олаф И Прасе Мини Фигури, Пакет

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Додадете ги Овие преслатки Фигури На Дизни Цум Тсум во вашата постоечка колекција или изградете нова. Наредете ги како симпатична каша од вашите омилени, сакани пријатели На Дизни. Прикажете ги на полици, комоди или ноќници во детската спална соба за да создадете тема. Овој 3-пакет акциони фигури на тсум Тсум вклучува мали, средни и големи димензии. Побарајте ги сите и забавувајте се тргувајќи со вашите пријатели. Секој сет се продава одделно. Дизни Цум Цум, 3-Пакет, Бројки : 3-пакет на редење фигури. Тие доаѓаат во дипломирани големини На С, М И Л.Забава за собирање. Тсум тсум играчки, Серија 1. Се препорачува за возраст од 6 и повеќе години.

За производот

Купувачите избираат и