Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дорман 526-Предна Лева Долна Суспензија Контрола На Раката И Топката Заедничко Склопување за Специфични Модели на Мазда Одговара избери: 1990-MAZDA PROTEGE, 1990-MAZDA 323

Дорман 526-Предна Лева Долна Суспензија Контрола На Раката И Топката Заедничко Склопување за Специфични Модели на Мазда Одговара

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Ова склопување на рачката и топчестиот спој на суспензијата е директна замена за оригиналната опрема за специфични апликации на возилото. Водечкиот процес на евалуација во индустријата обезбедува непречено возење, стабилност на насоката и предвидлива динамика. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Доверлива замена - ова склопување на контролната рака и топчестиот спој директно го заменува оригиналниот склоп на специфични апликации за возила. Целосна поправка-секое склопување вклучува претходно инсталиран топчест спој и чаури, заштедувајќи време и труд. Квалитетно инженерство-беше подложено на водечко тестирање во индустријата за да се обезбеди непречено, стабилно и безбедно возење. Издржливо дизајнирани-дополнителни премази нудат долготрајна отпорност на ' рѓа и корозија. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Мазда 323 : 1990, 1991, 1992, 1993, 1994 Мазда Штитеник : 1990, 1991, 1992, 1993, 1994.

За производот

Купувачите избираат и