Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Толедо Кордоба Електронски Рачка Со Далечински Пристап Во Сатен Никел Заврши

Толедо Кордоба Електронски Рачка Со Далечински Пристап Во Сатен Никел Заврши

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Толедо Електронски Ќор-сокак Од Нерѓосувачки Челик со рачка, е комбинација од најнова технологија и традиционална изработка. Се одликува Со Систем Против Удари во неговиот цилиндар за дополнителна безбедност. Уживајте во удобен влез без клуч со двата далечински управувачи или користете едно од вклучените 3 копчиња. Управувајте со неговата функција за автоматско заклучување за да го одложите времето на затворање. Одговара на стандардните заднини од 2 3/8 " (60мм) до 2 3/4 "(70) мм. Дебелина На метална или дрвена врата од 1 3/8 " а 2 "(35мм-51мм) и дупка за лице со дијаметар на вратата : 2 1/8" (54мм) дијаметар на дупката за бравата со ќор-сокак 1 " (25,4 мм). Не е наменет за гејтс. Потребни се 4 K алкални батерии. Направете надградба на безбедноста на вашиот дом со оваа издржлива електронска брава. Современ Стил. Далечински Пристап. Пристап Без Клуч. Клучен Пристап. До 6 кориснички кодови. 1 програмски код. Анти-судрат систем. 2 далечински управувач, вклучени. Поставете автоматско одложување на времето за заклучување. Вклучува 3 клучеви. Потребни се 4k алкални батерии, не се вклучени. Станбена Употреба.

За производот

Купувачите избираат и