Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Марамчиња За Дезинфекција На Клоро, Свеж Мирис, Броење, Пакување

Марамчиња За Дезинфекција На Клоро, Свеж Мирис, Броење, Пакување

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Просторно-ефикасната торбичка е направена со 70% помалку пластика за да помогне во намалувањето на отпадот. Компактниот дизајн го олеснува складирањето и складирањето на повеќе места за поголем пристап до заштита од дезинфекција. Одлично за Комерцијална Употреба : Идеално За употреба во канцеларии, училници, медицински установи, ресторани, тоалети и многу повеќе. Средство за Чистење На Повеќе Површини : Бактериите и нередите се појавуваат на повеќе од кујнски шалтери и површини во бањата, погодно се справуваат со секоја цврста површина, вклучувајќи готово дрво, запечатен гранит и нерѓосувачки челик. Лесно Пакување За Влечење : новиот пакет со превртување што лесно се влече овозможува најлесен начин за чистење и дезинфекција : отворете со едната рака испуштајте по едно бришење. Марамчињата за дезинфекција се чистат и дезинфицираат со антибактериска моќ што убива 99,9% од вирусите и бактериите кои можат да живеат на површини до 48 часа, вклучувајќи стафилокок, Е. Сеопфатно Бришење : Лесно пакување за заштеда на простор на оџакот ви овозможува да ги земате марамчињата За Дезинфекција На Клорокс насекаде, вклучително и во движење. Брзо издадете едно бришење одеднаш, без навој, кинење или јаже. Безбедно избришете ги играчките, далечинските управувачи или исчистете ги излевањата на автомобилот со овие марамчиња за дезинфекција. Исчистете со марамчиња без белило за да ја држите нечистотијата и бактериите подалеку и оставете зад себе чист, свеж мирис. Без Белило : Дезинфицирајте и дезодорирајте со свеж мирис На марамчиња За дезинфекција На Клорокс за алтернатива за чистење без белило, се-во-едно. Марамчиња За дезинфекција : докажано е Дека Марамчињата За Дезинфекција На Клорокс го убиваат Вирусот СОВИД-19 за 15 секунди.Марамчињата за Дезинфекција на клорокс се трослојни за чистење, дезинфекција и отстранување на алергени за моќ за чистење од 5 пати и оставаат чист свеж мирис.коли, МРСА, салмонела, Стрептокок и Клеб. Марамчињата за дезинфекција се одлични и на непрехранбени контактни површини во домот, канцеларијата, училницата, просторијата за миленичиња, студентскиот дом и соблекувалната.

За производот

Купувачите избираат и