Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Аиредел Териер Куче Силуета Морнарица Бања Килими Нелизгачки Супер Абсорбента Бања Мат Нечистотија Се Спротивстави На Повеќенаменска Врата Мат За Дома

Аиредел Териер Куче Силуета Морнарица Бања Килими Нелизгачки Супер Абсорбента Бања Мат Нечистотија Се Спротивстави На Повеќенаменска

DEN 367.84
 

Достапно.
Од стока

Овие врати се изработени од издржлив висококвалитетен материјал, поддржан со нелизгачка, мека површина, удобен на стапалата одржувајте го подот сув и чист. Погоден за сите видови сцени во затворен простор и гаража, канцеларија, декорација на домот итн. Користете го додава исклучителен изглед во вашата соба, ја прави вашата врата уникатна, вашето семејство и пријатели ќе блеснат ! ●Елегантен Дизајн Со Низок Профил● нашата подлога мери со армирани рабови за преклопување. Конструкцијата на тепихот на вратата не се лизга гарантира дека вратите нема да се заглават и дека ќе остане во позиција. €Меко Нелизгање И Издржливо! Овие душеци за внатрешни врати се изработени од фланелна ткаенина и висококвалитетен полиестерски микрофибер кој е издржлив, супер абсорбента и удобен за одење. Силните пластични долни подлоги со точки ги одржуваат цврсто на своето место, помагајќи да се спречат безбедносни опасности како што се патувања и падови. Пред поставување, проверете дали подот е чист и сув. ●Лесно За Чистење● Едноставно истресете ја вратата надвор или преку вашата канта за ѓубре, избришете ја со метла или исчистете ја со правосмукалка со рачна правосмукалка. Вратата може да се измие и исуши во машина за потемелно чистење. Ние советуваме Рачно миење, не белење. ①Повеќекратна Употреба. Слатки килими за бања за бања, забавни килими за спална соба. Нашата подлога носи избор на нежни бои во вашата соба, без разлика во вашата бања, дневна соба, спална соба ,куќа за одмор, студентска соба и така натаму. Исто така, можете да го користите како килим за мачки или други килими за миленичиња. ●Убава Идеја За Подарок}Висококвалитетните слатки килими се погодни за повеќето домашни и луѓе, уникатниот дизајн ги прави душеците одлични подароци за вашето семејство и пријатели. Можете да го дадете како подарок За Роденден, подарок за затоплување на куќата, божиќен подарок, подарок за денот на благодарноста.

За производот

Купувачите избираат и