Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Super USB сет за трки со слот за електрична енергија

Super USB сет за трки со слот за електрична енергија

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Setојсвиј Супер 255 USB -комплет за трки за автомобили со електрична енергија доаѓа со USB систем за напојување. Тоа е прва и најиновативна апликација во индустријата за играчки со слот. Традиционалниот сет за трки со слот се напојува со батерии или трансформатор. Со сетот за трки со слот за Joysway, можете да го користите испорачаниот USB кабел за напојување за да ја поврзете вашата сопствена банка за напојување (излез : 5v2a) или адаптер за напојување со паметни телефони (излез : 5v2a). Сетот за трки со слот за напојување со USB на Joysway е лесен за корисниците. Над 19 стапки на патеката. Дигитален пропорционален контролер на брзина, контрола на брзината на висока резолуција од бавно до брзи, многу понапредни од традиционалните слот автомобили кои ја менуваат брзината со отпорник, промената на брзината приближно и Контролерот што може да се загрее . USB систем за напојување, прва и најиновативна примена во слот автомобил Индустрија за играчки, удобна, безбедносна и економична. Крајниот корисник треба само да вклучиме своја банка за напојување или адаптер за напојување со паметни телефони за да играте . Super Series Slot Racing Set карактеристики Механички бројач на скут. Може да се постави од 1 до 10 круга за да се трка со пријателите. Компатибилен со USB моќност (влез : 5v2a) и трансформатор (влез : 6v1.5a) . Содржина : „Рок“ краток курс автомобил x 1, „прашина“ краток курс автомобил x 1, дигитален пропорционален контролер за брзина x 2, механички бројач за скут & Power Base Combo Track x 1, USB кабел за напојување x 1, крива песна x 12, права песна x 12, банкиран со двојна лента Track x 2, Convex Track x 6, Concave Track x 6, Поддршка за конвекс/конкавна патека x 8, dune x 2, мост штанд x 5, мост столб x 10, држејќи го пост конекторот x 1, одржување на пост за банкарски патеки x1, поддршка на мостот за поддршка x 5, Bridge Barrier x 4, Cardrrail x 12, Manual x 1, налепница за етикета за бројач за скут , Мост бариера и конвексна/конкавна патека за поддршка.

За производот

Купувачите избираат и