Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нема граници за џогерски панталони за мажи и големи мажи, големини до 5xl

Нема граници за џогерски панталони за мажи и големи мажи, големини до 5xl

DEN 543.84
 

Достапно.
Од стока

Вашите џогери само добија пријатна надградба. Со трендовски силуета и стил на влечење, овие машки џогери од без граници се изработени во удобно руно од памук-мешавина-совршени за вашиот изглед дома или секојдневни активности на отворено. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Style Jogger; Малку заострена нога. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 странични џебови; 1 задниот џеб. Карактеристики : Еластична лента за половината со влечење; Faux лета; печатење на сите; Тешка минерална миење. Мажите измиени џогери од руно од без граници.

За производот

Купувачите избираат и