Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Данзе Вон Када И Туш Трим, Бранеа Никел

Данзе Вон Када И Туш Трим, Бранеа Никел

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Внимателно курирана со рационализиранаesетика, новата колекција на бањи во вон има динамичен и софистициран дизајн. Заоблените кривини и мазните рамнини на телото на славината ја контрастираат аголната рачка на славината, давајќи и на славината убавина без напор. Инспириран од флуидноста и движењето, неговиот преоден стил беспрекорно се интегрира со секоја бања. Комплетите за кади и туширање се целосно компатибилни со моќниот Вентил Gerber® Treysta, најновата иновација во технологијата на вентили. Издржлива целосно метална конструкција со 6-инчна месинг рака за туширање. Пренасочувач на када излив. Вклучува treysta ® рамнотежа на притисок керамички диск кертриџ GA510015; Интегрални вентили за проверка во телото на кертриџот за да се спречи вкрстен проток. Вон Туш Д460118, Д460218 или Д460318 продадени одделно. Потребен е груб вентил : Серија Treysta® G00 GS500 (Хоризонтални Влезови) Или Серија G00 GS520 (Вертикални Влезови) продадени одделно. Располага со стандардни, задни и тенки ѕидни инсталации. Операција со една рачка; ада во согласност.

За производот

Купувачите избираат и