Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Преносни Прегради За Микробранова Печка Наиерхг Јапонски Бенто Ручек Бо Свежо Чување Случај

Преносни Прегради За Микробранова Печка Наиерхг Јапонски Бенто Ручек Бо Свежо Чување Случај

DEN 271.84
 

Достапно.
Од стока

Спецификации : капацитетот од 1400мл (47,34 мл) е погоден за секојдневна употреба.Овој капак од кутијата за ручек може да собере стапчиња за јадење, лажици и други садови, а може да се користи и како држач за мобилен телефон.Вграден запечатувачки силиконски прстен, кутијата за ручек не е лесно да истекува.Во кутијата за ручек има стапчиња за јадење и лажици, а изработена е од материјали безбедни за храна, кои може да се загреат во микробранова печка. Име на ставка : Ручек Кутија Материјал : Ppcapacetacity : 1400ml Features : Пренослив, Прегради, Јапонскиза : 20cm x 13cm x 9.5 cm/7.87 "x 5.12" x 3.74 " (Приближно.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 x Кутија За Ручек (Други Не Се Вклучени) 1 x Лажица 1 Пар Стапчиња За Јадење Овој капак од кутијата за ручек може да собере стапчиња за јадење, лажици и други садови, а може да се користи и како држач за мобилен телефон. Капацитетот од 1400мл (47,34 мл) е погоден за секојдневна употреба. Вграден запечатувачки силиконски прстен, кутијата за ручек не е лесно да истекува. Во кутијата за ручек има стапчиња за јадење и лажици, а изработена е од материјали безбедни за храна, кои може да се загреат во микробранова печка. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не.

За производот

Купувачите избираат и