Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Државното Знаме Го Прикажува Њујоршкиот Ѓердан Антички Накит За Гитара Музички Приврзок

Државното Знаме Го Прикажува Њујоршкиот Ѓердан Антички Накит За Гитара Музички Приврзок

DEN 527.84
 

Достапно.
Од стока

Големина : должина На Синџирот : 50 см / 20 инчи;должина На Приврзок : 7,3 см / 2,9 инчи;дијаметар На Внатрешниот круг : 2,5 см / 1 инчикласификација : гитара ѓердан карактеристика : - Послужавниците се направени од силна метална легура, нема да се свиткаат. Прекрасни послужавници Во ретро стил Водат, никел и без кадмиум.- Доаѓа со бесплатно специјално пакување за подароци совршено за Годишнина, Роденден, ден на Вљубените или какви било прилики за сопруга, сопруг, девојка, момче, сестра, ќерка, пријател итн. или за себе.Материјал : Количина На Метален Пакет : ѓердан од гитара € 1 овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Државното Знаме Го Прикажува Њујоршкиот Ѓердан Антички Гитарски Накит Музички Приврзок.

За производот

Купувачите избираат и