Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Цеијат Жените Women Зима Кадифен Пуловер Долг Ракав Копче За Ревер Нагоре Крпеница Дуксер Блузи, Големини С-2ХЛ

Цеијат Жените Women Зима Кадифен Пуловер Долг Ракав Копче За Ревер Нагоре Крпеница Дуксер Блузи, Големини С-2ХЛ

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Жени Women Зима Кадифен Пуловер Долг Ракав Копче За Ревер Нагоре Крпеница Дуксер Блузи. Големина(см)tttt TTT T T Должина : t62, 5t Bust : t110tsleve : t47, 5. Должина : t64t Bust : t114tsleve : t48. L t Должина : t65, 5t Bust : t120tsleve : t48, 5. XL t Должина : t67t Bust : t126tsleve : t49. 2xl t Должина : t68,5t Bust : t132tsleve : t49, 5. tttt T T T T T T T T T T T T Должина : t24. 61 t Bust : t43. 31 tsleve : t18. 70 . М Т Должина : т25. 20 тбуст : т44. 88 цлеев : т18. 90 . L t Должина : t25. 79 t Bust : t47. 24 tsleve : t19. 09 . XLt Должина : t26. 38 t Bust : t49. 61 tsleve : t19. 29 . 2xl t Должина : t26, 97 t Bust : t51, 97 tsleve : t19, 49 . Спецификација : . Материјал : 100% Полиестер. Должина на ракавот : Долго. Тип На Шема : Крпеница. Пол : Жени. Тип На Ставка : Врвови. Вклучен Пакет : . 1 х Пуловер. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : пуловерот за жени е изработен од 100% полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : Дуксери за жени, долг ракав, ревер, дизајн со копчиња, пуловер со кадифен крпеница, со 2 џебови, едноставен стил, многу се совпаѓаат. Повод : женските дуксери со пуловер се погодни за секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, облека за клубови, улична облека, патување, фестивал, состаноци, забава со пријатели, облека за фотографија и така натаму. Сите натпревар : пуловер дуксери за жени се совршен избор за забава на пријатели овој дуксер можете да го спарите со фармерки, хеланки, патики за да го комплетирате секојдневниот изглед. Пакетот Вклучува : 1 x женски кадифен пуловер. Го покажува вашиот карактеристичен темперамент. Бидете модерни и трендовски. Одличен подарок за себе или за вашите најдобри пријатели.

За производот

Купувачите избираат и