Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Железо Виси Цвет Тенџере Цвет Сад Декорација Балкон Виси Кофа

Железо Виси Цвет Тенџере Цвет Сад Декорација Балкон Виси Кофа

DEN 351.84
 

Достапно.
Од стока

Опис. Овие специјални железо кофа тенџере со прикачен кука, може да се закачи на оградата, балкон, прозорец, анти-кражба мрежа, ограда, затворен или отворено насекаде, исто така, може да се користи на работната површина. Може да се користи со билки, сушено цвеќе, свилени цвеќиња, цвеќиња, сукуленти, растенија во саксии и многу повеќе. Карактеристики. - Боја : Бела. - Материјал : Железо. - Големина : 19, 00Х10, 00Х10, 00см/7, 47Х3, 93Х3, 93инч. - Има дренажна дупка на дното за да ја одржува почвата исцедена и проветрена. - Со отстранлива кука, која исто така е добра како буриња за складирање на работната површина, држач за пенкало и други намени. - Доаѓа со 6 парчиња саксии со кука што се одвојува, користете ги според вашите вистински потреби. - Погоден за декоративно градинарство, полица за книги, дневна соба, хостинг соба и насекаде. - Убави саксии, вазна, кофа за складирање за украсување во вашиот домашен балкон. Имајќи дренажна дупка на дното за да ја одржите почвата исцедена и проветрена. Со отстранлива кука, која исто така е добра како буриња за складирање на работната површина, држач за пенкало и други намени. Доаѓа со 6 парчиња саксии со кука што се одвојува, користете ги според вашите вистински потреби. Погоден за декоративно градинарство, полица за книги, дневна соба, хостинг соба и насекаде. Убави саксии, вазна, кофа за складирање за украсување во вашиот домашен балкон.

За производот

Купувачите избираат и