Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хановер Отворено Монако 3-Парче Стакло-Врвот Бистро Во собата Со Прашка Ц-Пролет Столици, Кедар

Хановер Отворено Монако 3-Парче Стакло-Врвот Бистро Во собата Со Прашка Ц-Пролет Столици, Кедар

DEN 1599.84
 

Достапно.
Од стока

Создадете интимен простор за вечера на отворено Со 3-Парче Бистро Од Монако Поставено од Хановер. Овој јадење сет вклучува 30 во. стакло врвот бистро маса и две прашка - назад јадење столици. Совршен за мали дворови и палуби, овој комплет создава совршен простор за вашето дневно кафе или фаќање чекор со саканата личност. Тешките алуминиумски рамки се обложени во заштитна златно-бронзена завршница, а двете столчиња за прашка се конструирани со контурно пвц седиште за прашка за да обезбедат невидена издржливост и удобност. Секој стол има дизајн На ц-пружина што им овозможува на вашите гости нежно да лулаат нагоре и надолу додека вечераат. Ткаенината со неутрален тон совршено се вклопува во секоја постоечка шема на декор, покрај тоа што е отпорна на влага, дамки и УВ. Изграден да трае, овој бистро сет ќе го подобри изгледот на секој надворешен простор за живеење без да бара дополнително одржување. Димензија на производот : 29.050 H x 29.800 L x 29.800 W3-Парче Бистро Поставено Од Колекцијата Монако Во Хановер Вклучува : една бистро маса со стаклен врв, две столчиња со пролетна прашкаобезбедува седишта со пружина за двајца и е совршен за мали дворови, области со шипки и рамки од палуби обложени со заштитна златно-бронзена завршна обработка на сите временски услови користејќи издржливи материјали отпорни на ' Рѓа, Вода И Ув Харм30 Во. премиум калено стакло-врвните столчиња за маси се направени со тешки, отпорни на надворешни ткаенини проверени и одобрени за некои склопувања потребна е 1-годишна ограничена гаранција 3-Парче Бистро Поставено од Колекцијата Монако Во Хановер. ВКЛУЧУВА : една стакло-врвот бистро маса две пролет прашка столици. Обезбедува с-пролет седење за двајца и е совршен за мали дворови бар области и палуби. Алуминиумски рамки обложени во заштитна златно-бронзена завршница. Изградба на сите временски услови користејќи издржливи материјали отпорни на ' рѓа вода и УВ штета. 30 во. премиум калено стакло-горната маса. Столчињата за прашка се направени со тешка ткаенина на отворено. Квалитетот е проверен и одобрен. Потребно е некое собрание. 1-година ограничена гаранција.

За производот

Купувачите избираат и