Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бебе Дете Дете Момчиња Свадба Свечен Сет Кошула Морнарица Панталони Вратоврска Костум С-7

Бебе Дете Дете Момчиња Свадба Свечен Сет Кошула Морнарица Панталони Вратоврска Костум С-7

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

100% Сосема Нови 3 Парчиња Одговараат На Посебен Комплет, Вклучително и во оваа листа : Кошулисатин Врат Карактеристики : долгата бела кошула е изработена од 35% памук, 65% полиестерска ткаенина.Координирани панталони во боја, скриен патент за мува во предните и појасните јамки. На секоја страна од панталоните има аголни џебови и два закопчани џебови за заварување на грбот. Забелешка : панталоните со големина на бебе и дете (С М Л ХЛ 2Т 3Т 4Т) немаат патент за мува и јамки за појас.Вклучена е и сатенска вратоврска во боја. Ние исто така нудиме друга боја за истиот стил.Blackbrowncover Копче Brownpoly Buttonnavyur продавница, исто така, ја нуди следната висококвалитетна колекција додатоци за сатенски костум со цврста боја. Овој комплет додатоци за костуми во уникатна боја ќе обезбеди децата да изгледаат извонредно меѓу другите за секоја пригода.Бои : Зелен Чај, Морнарица, Сенф, Шампањ, Корали, Кафеава, Слонова Коска, Модар Патлиџан, Темно Сива, Златна, Жолта, Црвена, Црна, Бела, Сребрена, Кралска Сина, Виолетова, Јоргована, Тиркизна, Фуксија, Бургундска, Портокалова, Вар и други Бебе Дете Дете Момчиња Свадба Формални 3 парчиња Сет Кошула Морнарица Панталони Вратоврска Костум С-7.

За производот

Купувачите избираат и