Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Имате Дуксери Женски Обичен Блокирање На Бои Плус Руно Маица За Џемпер Со Врвки

Имате Дуксери Женски Обичен Блокирање На Бои Плус Руно Маица За Џемпер Со Врвки

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Дизајн : овие врвови за пуловер дефинитивно ќе ве стоплат целиот Дизајн : дневни дуксери, женски дуксер за пуловер, јака за рамо, Печатење со долги ракави,средна должина, обложено руно, опуштено вклопување, врв од туника, зимски тимови за жени, мода и секојдневен стил, внатре е густа и навистина мека, стандардна големина, дуксер кој оди со се.Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : 100% Полиестерска Сезона : Aut; Зимска Дебелина : Стандардна Должина : Должина На ракавот Со Средна должина : Долга Деколте На Ракавот : Висока Шема На Вратот : Стил На Печатење : Обичен Пуловер што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксери Ве Молиме, Не Само Што Повикувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Референцира Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Материјал : Те Имам женскиот дуксер е изработен со висококвалитетна ткаенина, дише, лесен, мек, пријателски настроен кон кожата, што ќе ви донесе удобно искуство со облекување.

За производот

Купувачите избираат и