Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен Рел. MacBook Pro 16 XDR Дисплеј И Допир ПРОЕКТ + Црна Тастатура Корица Модел: а роза серија 0345

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен Рел. MacBook Pro 16 XDR Дисплеј И Допир ПРОЕКТ + Црна Тастатура Корица Модел:

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Кск Каишек Пластична Тврда Обвивка Дизајнирана САМО ЗА да биде компатибилна СО Mac Book Pro 16 инчи (Модел : A2780 M2/A2485 M1), ве Молиме љубезно проверете го бројот на Моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред да го купите.Компатибилен со : MNWG3 LL/A, MNW93 LL/A, MNWQ3 L/A, MNWD3 LL/A, MNWF3 LL/A, MNW83 LL/A, MNWJ3 LL/A, MNWC3 LL/A, MK183 LL/A, MK193 LL/A, MK1 A3 LL/A, MK1 E3 LL/A, MK1 F3 LL/A, МК1Х3Л/А.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА MACBOOK PRO 16 ИНЧИ. 2021-2023 Модели за издавање А2780 М2/А2485 М1.Ве молиме проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната страна На Mac Book пред купувањето. Висококвалитетниот слој и на горните и на долните капаци нуди мазна совршена површина и се чувствува убаво да се допре. Дводелна, лесна, прицврстена заштитна гумена тврда обвивка За Mac Book . Четири нелизгачки влошки за држење на долниот капак го одржуваат Вашиот Mac Book цврст на место и дизајнот против паѓање спречува паѓање на подлогата за држење. Дизајнот на вентилација на долниот капак му овозможува на Вашиот Mac Book правилно да ослободува топлина. Целосно пристап до сите копчиња и карактеристики, приклучете го полначот, кабелот или слушалките без отстранување на куќиштето.

За производот

Купувачите избираат и