Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Декорација Десктоп Безличен Гном Стоечка Кукла Креативна Декорација Кукла Подарок Десктоп Украс

Декорација Десктоп Безличен Гном Стоечка Кукла Креативна Декорација Кукла Подарок Десктоп Украс

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со лебдат на дожд Од Џојбај пазар.Декорација Десктоп Безличен Гном Стоечка Кукла Креативна Декорација Кукла Подарок Десктоп Украс 1 ПАРЧИЊА/2 парчиња карактеристики : Ставете ги во аглите на сцените или во нивоа на послужавници, како што се клупи, маси, софи, полици за книги, полици, трпезариски маси, покрај креветите, до многу домашна атмосфера до вашиот дом.Популарни се по својот симпатичен изглед и се одличен подарок за љубовниците, родителите или бабите и дедовците можете да го ставите на маси, кабинети, полици за книги, софи, трпезариски маси итн. Тоа ќе ви донесе среќа. Може да биде украсен и прикажан по желба и е совршен како подарок за семејството и пријателите .Овие кукла ќе биде вашиот најдобар подарок избори, јас тие ви донесе среќа, среќа и љубов.Шармантните џуџиња сигурно ќе бидат добредојдени и ќе добиете бран комплименти. Треба да донесете свои три ААА батерии Боја : Мултиколорматеријал : крпа Најдобра цена, Лесна трансакција, Одлично искуство за купување. Низок јаглерод, заштита на Животната средина, без загадување и издржлив. Одличен и економичен начин за чистење или украсување на вашата соба. Рачно мерење, ве молиме дозволете 0 ~ 2см грешка, ви благодарам. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние го гарантираме истиот стил како што е прикажано на сликата.

За производот

Купувачите избираат и