Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лопатки за тркала, Менувач За Продолжување На Лопатката Цпу Процес На Обработка Против Лизгање Отпорност На Корозија За Автомобил Црно

Лопатки за тркала, Менувач За Продолжување На Лопатката Цпу Процес На Обработка Против Лизгање Отпорност На Корозија За Автомобил

DEN 1167.84
 

Достапно.
Од стока

Лопатки за тркала, Менувач за Продолжување На Лопатката 2 парчиња Процес На Обработка На ЦПУ Отпорност На Корозија Против Лизгање За Црна Спецификација На Автомобилот : Тип На Ставка : Лопатки На Воланот Материјал : Список На Пакети Од Алуминиумска Легура : 2 x Лопатка 1 x Хексадецимален Клуч2 x Налепница Високо-цпу процес на обработка за да се гарантира квалитетот, мат текстурата за да се обезбеди многу подобар анти-лизгачки и екстремен визуелен ефект. Изработен од материјал од алуминиумска легура за подобрување на неговата цврстина и издржливост, доаѓа со лепливи ленти, лесни за инсталирање и драматично подобрување на стилот на вашиот автомобил. Нашите прилагодени смени на лопатките изгледаат одлично, реагираат брзо, обезбедуваат зафат и стил што ви се потребни, додека изгледаат одлично при секоја брзина. Нашите лопатки се дизајнирани да бидат 40% поголеми во споредба со оем. Згора на тоа, обликот на лопатките е совршено усогласен со точните контури на воланот, за да обезбеди оптимални повратни информации за совршени смени секој пат!. Со нашите смени на лопатките, возачот е во најдобра контрола кога ќе стане едно со автомобилот и никогаш не мора да зема рака од управувачкиот столб до брзините.

За производот

Купувачите избираат и