Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лав Бренд Допир На Алпака Предиво-Руменило

Лав Бренд Допир На Алпака Предиво-Руменило

DEN 638.72
 

Достапно.
Од стока

Одлично за плетење и хеклање убави квалитетни предмети. Создадете шалови, ќебиња, капи и многу повеќе! Тежина категорија : 4. Содржина : 90% Акрилик/10% Алпака. Путуп : 3,5 мл/100гр, 207ид/190м. Мерач : 19сх26р = 4ин/10см со големина УС7/4,5 мм игли за плетење. Предложени капчиња кука големина I9. Диелот : ние се обидуваме, но не сме секогаш во можност да одговараме на диелот. Грижа : машинско перење, суво рамно, не пеглајте, хемиско чистење со П растворувачи. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. Лав Бренд Допир На Алпака Предиво-Руменило.

За производот

Купувачите избираат и