Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Капри Сина Ролери Фабрика Со Сребрен Тон Поставата Стакло Фабрика Сина Месечина Мушка Шарм Нараквица

Капри Сина Ролери Фабрика Со Сребрен Тон Поставата Стакло Фабрика Сина Месечина Мушка Шарм Нараквица

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

12мм Капри Сина Ролери Фабрика Со Сребрен Тон Поставата Стакло Фабрика Сина Месечината Мушка Шарм Нараквица. Спинер шарм мушка големина е прибл. Долг 0,66 Инчи, вклучувајќи јамка. Вклучете Ја Нараквицата дали можеме да носиме со две големини за ваша удобност, 7 или 7,5 Инчи. Големи Стаклени И Емајлирани Монистра се прибл. 13мм во дијаметар. Мониста се рачно насликани емајл. Убава мешавина од сина емајл и кристални монистра. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи се безбедни за олово, но не се наменети за деца од 14 години и помлади. Вклучете Ја Нараквицата дали можеме да носиме со две големини за ваша удобност, 7 или 7,5 Инчи.

За производот

Купувачите избираат и