Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Цимери Финлејсон Блу Флорални Ниитиполку Кора И Стап Позадина

Цимери Финлејсон Блу Флорални Ниитиполку Кора И Стап Позадина

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Прилагодете го секој простор Со Сина Цветна Ниитиполку Кора и Стап Позадина Од Цимери. Ажурирајте ја секоја мазна, рамна површина, вклучувајќи ѕидови и мебел. Брз, забавен и достапен начин за украсување на вашиот простор, инсталирање На Кора и Лепење Позадина за неколку минути. Едноставно излупете и залепете! Плус, отстранете ги во полни ленти за само неколку секунди одржувајќи ги ѕидовите 100% безбедни. Еднократно и лесно за употреба, стилизирајте го просторот со Тапети од Кора и Стап. Цимери Финлејсон Сина Цветна Ниитиполку Кора И Стап Позадина Доаѓа со 1 ролна - 18 инчи широк х 18,86 стапки; покрива 28,29 квадратни стапки. Печатени на безбедна, висококвалитетна подлога. Лесен за инсталирање-Само излупете и залепете. Не остава лепливи остатоци на површината. Безбедно за насликани ѕидови. Се однесува на секоја мазна, чиста, рамна површина; производот може да не се придржува до нечисти, текстурирани, неодамна насликани или нелепливи површини. Одлично за самостојни проекти за украсување, вклучувајќи мебел, скали, додатоци и многу повеќе. Веднаш отстранлив и репозициониран во полни ленти. Супериорна јачина и својства за контакт со хартија. Совршен и за изнајмувачи и за сопственици на куќи. Исчистете ја и оставете ја површината да се исуши пред нанесувањето за најдобри резултати. Две лица се препорачуваат за инсталација. Излупете ја подлогата на производот назад 12 инчи одеднаш и измазнете ја хартијата до ѕидот. Целосно усогласен Со Законот за Подобрување на Безбедноста на Потрошувачите (КПСИЈА).

За производот

Купувачите избираат и